MÖBLER / Bord / Soffbord 15816359
nr 1581 6359
Soffbord
Orientalisk, intarsia, 120, djup: 55 cm, höjd: 53 cm
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:40:21
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr